Připravíme a zrealizujeme stavbu obytného kontejneru přesně podle Vašich požadavků.

Skvělou výhodou obytných kontejnerů je začlenění takového bydlení do přírody (tedy opak toho, co známe z klasických pevných staveb, kdy těžká technika často zcela změní a poničí ráz krajiny). Prohlédněte si naši nabídku.

Kontejnerové domy

Pro koho jsou kontejnery určeny: obce, soukromé osoby, právnické osoby. Jsou také skvělou investicí obcí do sociálního bydlení.

Pořiďte si obytný kontejner a získejte pohodlné a nadčasové bydlení s množstvím výhod. Bydlení, jehož výroba nezatěžuje přírodu a je opravdu mobilní. Postavíme Vám bungalov nebo patrové bydlení.

Sociální bydlení

Pro koho jsou kontejnery určeny: pro organizace, které pomáhají potřebným lidem postavit se na vlastní nohy nebo poskytují humanitární (sociální) pomoc.

Podporujeme inovace v sociálním bydlení. Pomůžeme Vám se žádostmi a zpracováním grantů a vypracujeme projekt pro organizace nebo pro obce.

Víkendové bydlení

Pro koho jsou kontejnery určeny: můžete založit vlastní kemp nebo si pořídit kontejner jako chatu či chalupu.

Milujete přírodu a víkendové bydlení a chybí Vám kontejnerová chata? Právě pro Vás je určen kontejner upravený pro víkendové bydlení.

zdroj:oferta24.info

Hobby kontejnery

Pro koho jsou kontejnery určeny: pro všechny aktivní osoby, které hledají ideální prostor pro svůj koníček. Jsou stejně tak vhodné pro rybáře, jako pro malíře, kteří si v kontejneru zbudují vlastní ateliér nebo pro hudebníky, kteří si mohou v kontejneru vytvořit vlastní zkušebnu.

Je to bezpečný sklad pro Vaše zboží i majetek. Upravíme Vám ho zcela na míru a dovezeme na Vámi určené místo.

zdroj:hypeandstuff.com

Zahradní posilovny

Pro koho jsou kontejnery určeny: pro osoby, které bydlí mimo město a chybí jim v blízkosti bydliště posilovna nebo jiné sportovní vyžití.

Pro všechny milovníky fitness či wellness je ideálním řešením kontejnerová posilovna. Spojuje hned několik výhod oproti normální posilovně v zástavbě. Kontejnerové fitness je ve stálém kontaktu s okolím, přírodou a je opravdu mobilní – a tím pádem i Vy. Pocítíte především změnu v dýchání, které je mnohem snažší a příjemnější a dovolí vám tak dosáhnout lepších sportovních výkonů.

Další nepopiratelnou výhodou vlastního fitness či welness studia v upraveném námořním kontejneru je to, že ji máte k dispozici v jakýkoliv čas. V týdnu, o víkendu i o svátcích. 

zdroj:krsk.au.ru

Sauny a wellness

Pro koho jsou kontejnery určeny: pro milovníky saunování, kteří chtějí mít saunu na svém oblíbeném místě.

Praktická a levná mobilní sauna pro Vás i Vaše přátele. Dopřejte si saunování s dotekem přírody.

zdroj:lemanjue.com

Kavárny a kiosky

Pro koho jsou kontejnery určeny: pro všechny podnikavé lidi, kteří chtějí vlastní mobilní kavárnu, kiosek nebo jakoukoli jinou prodejnu.

Ideální komerční využití kontejneru. Prodávejte z na míru upraveného kontejneru a pořiďte si svůj coffee shop či kiosek.

zdroj:stuff.co.nz

Kadeřnictví a salóny

Pro koho jsou kontejnery určeny: pro kadeřnice, stylisty, vizážisty a další příbuzné obory.

Proč platit vysoké nájmy, když si můžete pořídit vysněný salón (nebo kadeřnictví, nehtové studio a mnoho dalších), který bude Váš a zcela mobilní. Je to investice, která se vyplatí a především brzy vrátí.

Hausbóty

Pro koho jsou kontejnery určeny: pro všechny milovníky vody a přírody.

Vlastní hausbót – to je sen mnoha lidí. Prožívat romantické a dobrodružné chvilky, spojené s životem na vodě, je pro vás nyní mnohem blíž než kdy jindy. V ekologicky vyrobeném hausbótu z námořního přepravního kontejneru se topí, teče teplá voda a také funguje elektrická energie. O svůj tradiční komfort nepřijdete, ale žít budete víc.

zdroj:pikabu.ru

Mobilní kanceláře

Pro koho jsou kontejnery určeny: pro podnikatele s potřebou mobilní kanceláře, ale také například pro vykonávání praxe psychologů, psychiatrů a dalších příbuzných oborů. Vymaňte se z anonymity velkých kancelářských budov.

Mobilní  kancelář Vám upravíme na míru a dovezeme na Vámi určené místo.

zdroj:houseandgardendiy.com

Sklady a garáže z kontejnerů

Pro koho jsou kontejnery určeny: pokud potřebujete uložit a bezepečně zajistit Vaše zboží nebo sbírky a jiné komodity (například nářadí), je skladovací kontejner ideálem. Pro stavební firmy jsou v podstatě nutností.

Bezpečný sklad pro Vaše zboží i majetek. Upravíme Vám ho zcela na míru a dovezeme na Vámi určené místo. Zajistíme Vám jeho financování a pojištění.

Zanechte nám zprávu.

10 + 1 =

Prodáváme obytný kontejner vyrobený z námořního kontejneru o délce 12 m (užitná plocha 27,8 m²), který je připraven k okamžitému využití (koupíte, přivezete, zapojíte, bydlíte).

Průběh stavby 6 m obytného kontejneru. Součástí projektu je pracovna s kuchyňskou linkou a koupelna (WC i sprcha).

Průběh stavby kontejnerového domu z 12 m zvýšeného kontejneru. Součástí projektu jsou 3 obytné místnosti (kuchyň, ložnice a pracovna) a sociální zařízení (sprcha a WC).

Financování a pojištění

Zajistíme vám podporu ve financování

Inženýrská činnost

Zajistíme Vám komplexní servis nebo jen některou součást celého procesu inženýringu.